4 Nisan 2013 Perşembe

miskin

günler boş, huzursuz ve anlamsız geçiyor.

yapacak iş çok ama yaptığım iş az huzursuzluğu bu.

13 Nisan'da oyunum var mesela. Kıl bir psikoloğu ve sonra da emeklilik yaşı gelen bir konsomatrisin jubile gecesini canlandıracağız. Geliri MS hastalarına, çalışmaları Perşembe ve Pazar'a. iki koca gün, gitti orada.

helal ettik mi? ettik! :)

Hayalini kurduğum gibi, yeni evime yeni köpek aldım geçen ay. cinsi pug, adı tarçın. o bir sosyal sapık, o bir sevgi arsızı. tatlı mı tatlı, çişli mi çişli. bir süre sonra kontrolü kaybettim, bir elimde vileda, bir elimde tarçın, bırakın işesinler, bırakın kakasınlar demeyi öğrendim sonunda.

desem de demesem de yapıyor nasılsa.

ama onu da öğretmem lazım sonunda, bir de ilk kez dışarıya çıkması lazım bu çocuğun da, en geç Pazar'a!

Bir başka hayalim daha- çocukluğumdan beri istediğim araba! pinimini artık yalnızca instagram ve bilumum ergen dönemlerinde açılan hesapların nick'i değil artık, benim de bir mini'm var! :)

onunla ilgili yapılacak çok şey yok, üstündeki çamurun yıkanması dışında. vergiler, vs. için- babam sağolsun! diyoruzzzz ve geçiyoruz.

1+1 mobilyasından düzme yerleştirilen yeni 3 oda 1 salon derya deniz evim de azıcık donatılmayı beklercesine sabrediyor. az buçuk Mudo'dan, biraz internetten derken yavaş yavaş bezeniyor ev ama, fazla yavaş gibi?!

sonuncusu ama en azıncısı değil, (last but not least direct chicken translation?!) evlilik hazırlıkları. anahtar kelimeler: yaz düğünü/ ağustos sonu/ kır ve papatyalar/ önce yaşlılarla ehm öhm yemece/ sonra after party'de gençlerle danza kuduromaca.

bu sonunucusu, en azıncısı değil belki ama en savsaklananı hiç şüphesiz. ne sevgilinin vakti var ıbırcık gıbırcık detaylarla uğraşmaya, ne benim. bir sürü konuk, bir sürü davet, sayısız telefon konuşması ve tüm bunlar içinde "poff keşke yurtdışında evlensek de bitse tüm bu masraflı işkence" diyen biz.

her şey olacağına varır mı? varmaz anam. acilen kolları sıvamam lazım. hatta şu an farkettim ki, çok fena mıçmışım.

tek tesellim, evdeki yemek takımlarına kadar kendi kendime seçebilme özgürlüğüm.

ben gidip işe koyuluyorum. son diyeceğim, bu okuduklarınızın tümünü tek seferde evde denemeyin! :)


Kızım Tarçito. o bir asalet timsali, pet shop'lara kadar namını salmış iflah olmaz bir hiperaktif.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder